Przejdź do treści

Maszyny i części zamienne dla przemysłu szkła płaskiego

W naszej ofercie posiadamy maszyny do obrabiania, drukarki oraz automatyczne myjki do szkła płaskiego i innych powierzchni. Dostarczamy oryginalne części zamienne do urządzeń naszych partnerów oraz maszyn wyprodukowanych przez firmę CMB Besana.

Sprzęt, maszyny i części zamienne oraz narzędzia do szkła płaskiego

Oferujemy szeroki wybór maszyn do szkła płaskiego i oryginalnych części zamiennych renomowanych europejskich producentów takich jak Triulzi, Tecbi (licencja CMB Besana), Duezeta oraz Rollmac-Gemata

Nasze specjalizacje

Maszyny do obróbki szkła

Maszyny myjące szkło i inne powierzchnie

Części zamienne do maszyn partnerów i CMB Besana

Wiertła diamentowe i kręgi polerskie

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdą państwo wysokiej jakości maszyny do cięcia i wiercenia w szkle włoskiej firmy Tecbi (licencja CMB Besana), automatyczne myjki pionowe oraz poziome do szkła płaskiego i innych powierzchni Triulzi, drukarki cyfrowe do malowania na szkle firmy Rollmac-Gemata, wiertła diamentowe i kręgi polerskie producenta Duezeta oraz oryginalne części zamienne do każdej z maszyn naszych partnerów.

Dzięki współpracy z firmą Tecbi (licencja CMB Besana) oferujemy części zamienne do maszyn obrabiających szkło płaskie wyprodukowanych przez słynnego włoskiego producenta CMB Besana.

Produkty

Katalog produktów dostępnych w naszej ofercie

Triulzi

Myjki automatyczne do szkła oraz innych materiałów, takich jak polietylen, stal i marmur czołowego włoskiego producenta TRIULZI. Od 1952 roku stale rozwijająca się gama myjek.

Tecbi (Licencja CMB Besana)

Maszyny do obrabiania szkła oraz części zamienne do maszyn firmy CMB – Costruzioni Meccaniche Besana

Dlaczego warto nas wybrać?

Współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami maszyn do szkła w celu zapewnienia najwyższej jakości która jest kluczowa w branży szklarskiej.

Produkty wysokiej jakości

Zapewniamy trwałość, wytrzymałość, łatwość w serwisowaniu oferowanych przez nas maszyn i szeroko dostępne oryginalne części zamienne.

Doświadczony zespół specjalistów

Wieloletnie doświadczenie członków naszego zespołu pozwala nam na dostarczanie do klientów wysokiej jakości nowoczesnych rozwiązań gwarantujących sprawne, stabilne i bezawaryjne działanie, przy zachowaniu maksymalnej satysfakcji z realizowanych zleceń.

Indywidualne rozwiązania

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i oferujemy nowoczesne, sprawdzone oraz najbardziej optymalne rozwiązania dostosowane do każdych potrzeb przedstawionych przez naszego klienta.

Wizja współpracy

Chcemy być niezawodnym doradcą i długoterminowym partnerem zarówno dla dużych przedsiębiorstw zajmujących się obróbką szkła płaskiego, jak i dla małych pracowni projektowania szkła.

Nasi partnerzy

Triulzi Logo
Tecbi Logo
Rollmac Logo
Gemata Logo